Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTC13K3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6383971RNMF12FTC13K3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC13K3
  • Daļas numurs
    RNMF12FTC13K3
  • Apraksts
    RES 13.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    13.3 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T2 13.3K 1% R
    RNM 1/2 T2 13.3K 1% R-ND