Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTC11R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
1833994RNMF12FTC11R3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC11R3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNMF12FTC11R3
  • Apraksts
    RES 11.3 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Sērija
    RNMF
  • Pretestība
    11.3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T2 11.3 1% R
    RNM 1/2 T2 11.3 1% R-ND