Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18JBD1K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
3558670RNF18JBD1K50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18JBD1K50
  • Daļas numurs
    RNF18JBD1K50
  • Apraksts
    RES 1.5K OHM 1/8W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    1.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.5 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film