Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18GTD6K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
6806137RNF18GTD6K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18GTD6K20
  • Daļas numurs
    RNF18GTD6K20
  • Apraksts
    RES 6.2K OHM 1/8W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    6.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T1 6.2K 2% R