Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18BTD12K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1256965RNF18BTD12K1 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD12K1
  • Daļas numurs
    RNF18BTD12K1
  • Apraksts
    RES 12.1K OHM 1/8W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    12.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T1 12.1K 0.1% R