Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18BTD10K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
289093RNF18BTD10K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD10K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF18BTD10K0
  • Apraksts
    RES 10K OHM 1/8W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    10 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T1 10K 0.1% R