Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14DTD1K91
Pieprasīt citātu
Latviešu
679478
RNF14DTD1K91
  • Daļas numurs
    RNF14DTD1K91
  • Apraksts
    RES 1.91K OHM 1/4W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    1.91 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RNF 1/4 T1 1.91K 0.5% R