Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14DTD19R6
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNF14DTD19R6
  • Daļas numurs
    RNF14DTD19R6
  • Apraksts
    RES 19.6 OHM 1/4W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    19.6 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 19.6 0.5% R