Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14BTD1K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
2990917RNF14BTD1K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD1K20
  • Daļas numurs
    RNF14BTD1K20
  • Apraksts
    RES 1.2K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    1.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 1.2K 0.1% R