Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14BTD19K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1272230RNF14BTD19K1 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD19K1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF14BTD19K1
  • Apraksts
    RES 19.1K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    19.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 19.1K 0.1% R