Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT100K
Pieprasīt citātu
Latviešu
4048180RMCF2512FT100K attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF2512FT100K
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT100K
  • Apraksts
    RES SMD 100K OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    1W
  • Spriegums - sadalījums
    2512
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1 100K 1% R