Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010ZT0R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
2469877RMCF2010ZT0R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010ZT0R00
  • Daļas numurs
    RMCF2010ZT0R00
  • Apraksts
    RES 0 OHM JUMPER 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    Jumper
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    0 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W