Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT180R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6629040RMCF1210FT180R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT180R
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT180R
  • Apraksts
    RES 180 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    180 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/4 180 1% R