Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT17R4
Pieprasīt citātu
Latviešu
2111975RMCF1210FT17R4 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT17R4
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT17R4
  • Apraksts
    RES SMD 17.4 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.5W, 1/2W
  • Spriegums - sadalījums
    1210
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/4 17.4 1% R