Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206JG100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
489797RMCF1206JG100R attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF1206JG100R
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206JG100R
  • Apraksts
    RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.25W, 1/4W
  • Spriegums - sadalījums
    1206
  • Biezums (Maks.)
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)