Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FTR510
Pieprasīt citātu
Latviešu
4830526RMCF1206FTR510 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FTR510
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206FTR510
  • Apraksts
    RES 0.51 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    510 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/8 0.51 1% R