Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT187K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3860957RMCF1206FT187K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT187K
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT187K
  • Apraksts
    RES 187K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    187 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF1206FT187KCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    187 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film