Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT17K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
5290218RMCF1206FT17K4 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT17K4
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT17K4
  • Apraksts
    RES 17.4K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    17.4 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W