Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT105K
Pieprasīt citātu
Latviešu
4214046RMCF1206FT105K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT105K
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT105K
  • Apraksts
    RES 105K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    105 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W