Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FG9K09
Pieprasīt citātu
Latviešu
1778231RMCF1206FG9K09 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG9K09
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF1206FG9K09
  • Apraksts
    RES 9.09K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    9.09 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/8 9.09K 1% G