Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT4M12
Pieprasīt citātu
Latviešu
3736919RMCF0805FT4M12 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT4M12
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT4M12
  • Apraksts
    RES 4.12M OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    4.12 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RMCF0805FT4M12CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    4.12 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film