Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT4K53
Pieprasīt citātu
Latviešu
5557374RMCF0805FT4K53 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT4K53
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT4K53
  • Apraksts
    RES 4.53K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    4.53 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W