Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT3M24
Pieprasīt citātu
Latviešu
4137511RMCF0805FT3M24 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0805FT3M24
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT3M24
  • Apraksts
    RES SMD 3.24M OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.125W, 1/8W
  • Spriegums - sadalījums
    0805
  • Biezums (Maks.)
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 3.24M 1% R