Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT3K83
Pieprasīt citātu
Latviešu
2493413RMCF0805FT3K83 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0805FT3K83
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT3K83
  • Apraksts
    RES SMD 3.83K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.125W, 1/8W
  • Spriegums - sadalījums
    0805
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)