Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT8M87
Pieprasīt citātu
Latviešu
RMCF0603FT8M87
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT8M87
  • Apraksts
    RES SMD 8.87M OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.1W, 1/10W
  • Spriegums - sadalījums
    0603
  • Biezums (Maks.)
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    RMCF0603FT8M87
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    8.87M Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±1%
  • Apraksts