Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT8M45
Pieprasīt citātu
Latviešu
6995002RMCF0603FT8M45 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT8M45
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT8M45
  • Apraksts
    RES 8.45M OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    8.45 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF0603FT8M45CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    8.45 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film