Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT76R8
Pieprasīt citātu
Latviešu
4496052RMCF0603FT76R8 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT76R8
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT76R8
  • Apraksts
    RES 76.8 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    76.8 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/16 76.8 1% R