Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT768K
Pieprasīt citātu
Latviešu
1179930RMCF0603FT768K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT768K
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT768K
  • Apraksts
    RES 768K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    768 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/16 768K 1% R