Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FG2K67
Pieprasīt citātu
Latviešu
693405RMCF0603FG2K67 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG2K67
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF0603FG2K67
  • Apraksts
    RES 2.67K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    2.67 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMC 1/16 2.67K 1% G