Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FG2K32
Pieprasīt citātu
Latviešu
6778707RMCF0603FG2K32 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0603FG2K32
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF0603FG2K32
  • Apraksts
    RES SMD 2.32K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.1W, 1/10W
  • Spriegums - sadalījums
    0603
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/16 2.32K 1% G