Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT3M40
Pieprasīt citātu
Latviešu
1266581RMCF0402FT3M40 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT3M40
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT3M40
  • Apraksts
    RES 3.4M OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    3.4 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Citi vārdi
    RMC 1/16S 3.4M 1% R