Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT3M01
Pieprasīt citātu
Latviešu
5380214RMCF0402FT3M01 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT3M01
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT3M01
  • Apraksts
    RES 3.01M OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    3.01 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RMCF0402FT3M01CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3.01 MOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film