Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0201JT22R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4072023RMCF0201JT22R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT22R0
  • Daļas numurs
    RMCF0201JT22R0
  • Apraksts
    RES 22 OHM 5% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Pretestība
    22 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/20 22 5% R