Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0201JT200K
Pieprasīt citātu
Latviešu
329673RMCF0201JT200K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT200K
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RMCF0201JT200K
  • Apraksts
    RES 200K OHM 5% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Pretestība
    200 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF0201JT200KCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Detalizēts apraksts
    200 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film