Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0603DTC3K32
Pieprasīt citātu
Latviešu
RGC0603DTC3K32
  • Daļas numurs
    RGC0603DTC3K32
  • Apraksts
    RES 3.32K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    3.32 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3.32 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film