Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0603DTC2K10
Pieprasīt citātu
Latviešu
6040617RGC0603DTC2K10 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC2K10
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RGC0603DTC2K10
  • Apraksts
    RES 2.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    RGC
  • Pretestība
    2.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RGC 1/16 T2 2.1K 0.5% R