Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF164DJT1R60
Pieprasīt citātu
Latviešu
5700025RAVF164DJT1R60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT1R60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RAVF164DJT1R60
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 1.6 OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RAVF
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    1.6
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Rezistoru skaits
    4
  • Pins skaits
    8
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.6 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals