Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF164DJT1M20
Pieprasīt citātu
Latviešu
1424415RAVF164DJT1M20 attēlsStackpole Electronics Inc.
RAVF164DJT1M20
  • Daļas numurs
    RAVF164DJT1M20
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 1.2M OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - sadalījums
  • Biezums (Maks.)
    ±200ppm/°C
  • Temperatūras koeficients
    Isolated
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RAVF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    Automotive AEC-Q200
  • Jauda par elementu
    4
  • Polarizācija
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Izejas jauda
    62.5mW
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    RAVF164DJT1M20
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Paplašināts apraksts
    1.2M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±5%
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 1.2M OHM 1206