Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MCB7JB4K70
Pieprasīt citātu
Latviešu
MCB7JB4K70
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    MCB7JB4K70
  • Apraksts
    RES 4.7K OHM 7W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" L x 0.374" W (35.00mm x 9.50mm)
  • Pretestība
    4.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    7W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    4.7 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film