Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MCB5JB5K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
MCB5JB5K60
Noliktavā
750+
  • Daļas numurs
    MCB5JB5K60
  • Apraksts
    RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm)
  • Pretestība
    5.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    5.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film