Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB2512FKD330K
Pieprasīt citātu
Latviešu
HVCB2512FKD330K
  • Daļas numurs
    HVCB2512FKD330K
  • Apraksts
    RES 330K OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Pretestība
    330 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Detalizēts apraksts
    330 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film