Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB2512FKC50M0
Pieprasīt citātu
Latviešu
HVCB2512FKC50M0
  • Daļas numurs
    HVCB2512FKC50M0
  • Apraksts
    RES 50M OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Pretestība
    50 MOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Iespējas
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    50 MOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film