Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CB5JBR300
Pieprasīt citātu
Latviešu
5185133CB5JBR300 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CB5JBR300
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CB5JBR300
  • Apraksts
    RES 0.3 OHM 5W 5% CERAMIC WW
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
  • Sērija
    CB
  • Pretestība
    300 mOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CB 5 0.3 5% B
    CB50.35%B
    CB50.35%B-ND
    CB50.3JB
    CB50.3JB-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    300 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound