Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CB5JBR270
Pieprasīt citātu
Latviešu
5936579CB5JBR270 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CB5JBR270
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CB5JBR270
  • Apraksts
    RES 0.27 OHM 5W 5% CERAMIC WW
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
  • Sērija
    CB
  • Pretestība
    270 mOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CB 5 0.27 5% B