Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1602ACE8-18S
Pieprasīt citātu
Latviešu
6440575SIT1602ACE8-18S attēlsSiTime
SIT1602ACE8-18S
  • Daļas numurs
    SIT1602ACE8-18S
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    3.9mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    1.3µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    3.75MHz ~ 77.76MHz