Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1602ACE7-25S
Pieprasīt citātu
Latviešu
5834411SIT1602ACE7-25S attēlsSiTime
SIT1602ACE7-25S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SIT1602ACE7-25S
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Sērija
    SiT1602
  • Vērtējumi
  • Programmējams veids
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS, LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.2mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    2.5µA
  • Bāzes rezonators
    MEMS
  • Pieejamais frekvences diapazons
    3.75MHz ~ 77.76MHz