Pieprasīt citātu
Latviešu
1973754VNQ5160KTR-E attēlsSTMicroelectronics
VNQ5160KTR-E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VNQ5160KTR-E
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Spriegums - slodze
    4.5 V ~ 36 V
  • Pārslēgšanas veids
    General Purpose
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    PowerSSO-24
  • Sērija
    VIPower™
  • Rds On (Typ)
    160 mOhm (Max)
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:1
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    24-SOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
  • Izvades veids
    N-Channel
  • Izejas konfigurācija
    High Side
  • Citi vārdi
    VNQ5160KTR-E-ND
    VNQ5160KTRE
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    4
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    On/Off
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Iespējas
    Auto Restart, Status Flag
  • Defektu aizsardzība
    Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    3.8A