Pieprasīt citātu
Latviešu
5020779VNQ500PEPTR-E attēlsSTMicroelectronics
VNQ500PEPTR-E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VNQ500PEPTR-E
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Spriegums - slodze
    5.5 V ~ 36 V
  • Pārslēgšanas veids
    General Purpose
  • Sērija
  • Rds On (Typ)
    500 mOhm (Max)
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:1
  • Izvades veids
    N-Channel
  • Izejas konfigurācija
    High Side
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    4
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    On/Off
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Iespējas
  • Defektu aizsardzība
    Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    400mA