Pieprasīt citātu
Latviešu
MPS-256TSTP0
  • Daļas numurs
    MPS-256TSTP0
  • Apraksts
    SENSOR LIN 256MM CBL W/CONN
  • Spriegums - piegāde
    15 V ~ 30 V
  • Izeja
    0 V ~ 10 V
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (TA)
  • Lineārais diapazons
    0 ~ 256.00mm (0 ~ 10.08")