Pieprasīt citātu
Latviešu
MPS-224TLTQ0
  • Daļas numurs
    MPS-224TLTQ0
  • Apraksts
    SENSOR LIN 224MM CBL W/CONN
  • Spriegums - piegāde
    15 V ~ 30 V
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (TA)
  • Lineārais diapazons
    0 ~ 224.00mm (0 ~ 8.82")